Pastor

12377_10152042573245208_114601647_nPastor Krzysztof Majdyło

(ur. 26 listopada 1973)

Razem z żoną Kasią wychowują czwórkę dzieci (Anastazja, Marcelina, Bartek i Jaś). Zawodowo pracuje jako lekarz i prowadzi własną firmę medyczną. Stoi na czele pierwszego zboru KChWE w Gdańsku (obecnie Armia Dawida) od początku jego istnienia (1998), a także jest członkiem Kancelarii KChWE w RP.

W 1993 roku doświadczył osobistego spotkania z Jezusem, co zaowocowało nawróceniem i pragnieniem odnalezienia woli Bożej. Jego pierwszą ewangeliczną współnotą był I zbór Chrześcijan Baptystów w Gdańsku, gdzie przyjął chrzest. Po kilku latach doświadczył napełnienia Duchem Świętym (Chrzest w Duchu Świętym). Od tego czasu jest zaangażowany w ruch charyzmatyczny.

Przez wiele służył jako członek zarządu, a następnie prezes Stowarzyszenia i szkoły biblijnej Chrystus dla Narodów w Gdyni. Współpracuje z wieloma liderami chrześcijańskimi w kraju i za granicą.

Jego pasją jest edukacja chrześcijańska. Był jednym z inicjatorów współpracy ewangelicznych liderów Trójmiasta. Jest zwolennikiem dialogu ekumenicznego pomiędzy denominacjami chrześcijańskimi oraz entuzjastą odkrywania żydowskich korzeni Kościoła oraz wzorców z okresu pierwszych wieków kościoła.

Pasjonat gotowania i poezji.

Kontakt

kmajdylo@gmail.com
Pastor Krzysztof na Facebooku
majdylo.blogspot.com