Zespół Pastorski

Miło nam jest ogłosić, że Pastor Krzysztof Majdyło powołał nową służbę – Zespół Pastorski.

To Zespół blisko współpracujący z Pastorem – przejmujący dużą część zadań, odpowiedzialności zgodnie ze swoim powołaniem. To Zespół, który nakreśla wizję Kościoła.

Zostali do niego zaproszeni:

Kamil Formela Pastor z Kaszub. Zorganizowany, dokładny, wyważony. Na swojej drodze przeszedł wiele etapów, każdy po coś, każdy sprawiał, że wychodził jeszcze silniejszy. W jego sercu leży powołanie Bożych mężów, biorących odpowiedzialność, stających na wysokości zadania. Mąż Kasi, ojciec trójki dzieci.

Wladimir Korgopolov Pastor z Ukrainy. Skromny, uśmiechnięty, opiekuńczy. Zawsze obecny, zawsze gotowy do pomocy, zawsze służący dobrą radą. W jego serce Bóg włożył pragnienie usługi na ulicach. Mąż Leny, ojciec dwójki dzieci.

Piotr Bilecki Jeszcze nie Pastor, na razie kaznodzieja. Jeśli istnieje ktoś taki jak stuprocentowy ewangelista – to Piotr nim jest. Każdy temat, każda rozmowa, każde spotkanie jest dla niego okazją do głoszenia Ewangelii. Doskonały przykład tego, jak cudownie Bóg może zadziałać w życiu, jeśli powie Mu się: tak Panie, chcę! Mąż Ani, przyszły ojciec dużej gromadki.