Polecamy szkolenie: Efektywna komunikacja w biznesie

Zapraszamy na szkolenie z Andrzejem Burzyńskim, które odbędzie się 12 kwietnia o godz. 12:00 w Trójmiejskim Centrum Chrześcijańskim przy ul. Żaglowej 2.

Wstęp na szkolenie jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Zarejestrować można się klikając w linka http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/gdansk/efektywna-komunikacja-w-biznesie-48656/?source=directory.

Emocje są bezsprzecznie kluczem do komunikacji. Jeżeli naprawdę chcesz przekazać swój komunikat i przekonać słuchaczy do swoich racji, musisz nawiązać z nimi kontakt emocjonalny. Musisz dotrzeć do ich emocji i nacisnąć przycisk nagrywania”.

Bert Decker

Na szkoleniu dowiesz się między innymi:

  1. Jak budować dobrą atmosferę poprzez właściwą komunikację?
  2. Jak rozwiązywać problemy w komunikacji?
  3. Jak użyć narzędzi coachingowych w prowadzeniu firmy?
  4. Poznasz podstawy negocjacji.
  5. Dowiesz się jak asertywnie odmawiać.

Po zakończenia szkolenia, w godzinach 16:00-17:30 odbędzie się praktyczny warsztat „Skuteczna i bezstresowa sprzedaż dla nie-sprzedawców”, na którym będzie można przećwiczyć zdobytą wcześniej wiedzę – na te zajęcia obowiązuje oddzielna rejestracja, która jest dostępna w tym miejscu.

Szkolenie poprowadzi dla Państwa Andrzej Burzyński – założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH. Autor książek: „Życie pełne pasji”; „Przemawiaj z pasją”; „Przebacz i uwolnij siebie”. Wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego prowadzi cotygodniowe audycje w radiu Kontestacja. Doświadczony szkoleniowiec, którego główną pasją jest rozbudzanie i rozwijanie potencjału zarówno swojego jak i innych. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.