Wyzwanie! 3-miesięczny plan

Jeśli jesteś członkiem lub sympatykiem naszej wspólnoty, chcielibyśmy rzucić Ci dziś wyzwanie i jednocześnie pomóc. Nasze wyzwanie dotyczy zarządzania pieniędzmi i Bożego błogosławieństwa nad finansową sferą Twojego życia.

Jezus powiedział:

„…gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje.” (Mt 6:21)

Jeśli swoją decyzją określasz coś jako ‚skarb’, w tą stronę pójdzie również twoje serce i twoja przyszłość. ‚Skarbem’ jest dla ciebie to, w co angażujesz swój czas i pieniądze. Jeśli chcemy, żeby Bóg był celem naszego życia i gwarantem naszej przyszłości, powinniśmy potwierdzić to wyborami związanymi z finansami.

Pismo Święte uczy, aby czcić Boga oddając mu dziesięcinę – 10% zarobionych pieniędzy. Jest to jedyna rzecz, co do której Bóg mówi, aby Go doświadczyć, wypróbować.

„Przynieście całą dziesięcinę do spichlerza, aby był zapas w moim domu, a wtedy możecie Mnie doświadczać w tym – mówi Pan Zastępów – czy wam nie otworzę zaworów niebieskich i nie zleję na was błogosławieństwa w przeobfitej mierze.” (Malachasza 3:10)

Nasze wyzwanie ma pomóc ci wypróbować Boga i zaprosić Go do sfery twoich finansów.

Jeśli jeszcze nie oddajesz dziesięciny, nasz 3-miesięczny plan jest dobrą okazją do rozpoczęcia. Zacznij oddawać dziesięcinę i rób to przez 3 miesiące. Jeśli obietnica z Malachiasza 3:10 mówiąca o otwarciu okien niebios nad twoim życiem „nie zadziała”, oddamy Ci 100% pieniędzy, które przekazałeś kościołowi.

Kroki:

  1. Zacznij dawać 10% swoich dochodów, przelewając je na konto kościoła (PL 59 1050 1764 1000 0022 6701 1019, ING Bank Śląski S.A., ING O./Gdańsk) z dopiskiem w tytule przelewu „3-miesięczny plan” albo podobnie.
  2. Bądź w tym konsekwentny przez 3 miesiące.
  3. Podziel się z nami świadectwem tego, co Bóg zaczął robić w twoim życiu.