Polecamy: Konferencja Boży wymiar przyszłości

Ania i Harry Hartman
Fundacja Tak Trzeba (organizator konferencji)

Z największą przyjemnością zapraszamy Cię na konferencję chrześcijańską pt. „Boży wymiar przyszłości, czyli co Bóg mówi o Twoim życiu”! :)

Naszym gościem będzie pastor Tim Carscadden ze Shreveport w stanie Luizjana (USA), z którego indywidualnej posługi proroczej mieliśmy okazję skorzystać już w listopadzie ub.r. Ci z nas, którzy go poznali, mówią o jego łagodnym wyczuleniu na głos Ducha Św. i przyjaznej, pełnej humoru osobowości, która bardzo pomaga, gdy uczymy się słuchać tego, co ma nam do powiedzenia Bóg.

W czasie konferencji będziemy mieli możliwość zapoznać się z m.in. takimi tematami jak kroki w słuchaniu i rozumieniu Bożego głosu, rozwijanie własnych darów duchowych i usługiwanie nimi w społeczności lokalnej dla celów krzewienia Ewangelii. Będzie również czas (ostatnia sesja) na rozmowy i indywidualną modlitwę z uczestnikami konferencji.

Jeżeli tylko możesz być z nami 13 kwietnia br, przyjedź, choćby tylko na część dnia! Jesteśmy przekonani, że to będzie dobry czas odkrywania nowych wymiarów tego, co przygotował dla nas Bóg! :)

Koszt konferencji: 10 zł od osoby.

Jeśli wybierasz się na konferencję, dołącz do wydarzenia na Facebooku. Będzie to pomocne dla organizatorów.