Nagrania ze szkolenia: Zarządzanie finansami w niepewnych czasach

Nagrania pochodzą ze szkolenia, które 16 marca 2013 roku przeprowadził w naszym kościele pastor Andrzej Burzyński. Serdecznie polecamy je do przesłuchania.

ODKRYJ SWÓJ SCHEMAT FINANSOWY
Wydajemy nasze pieniądze według pewnego wzorca. Jedni mają schemat, który sprawia, że mają coraz więcej, a inni mają coraz mniej. Warto odkryć ten wzorzec. Co najciekawsze, nie jest to kwestia tego, ile masz, ale jak dysponujesz tym, co masz. Nawet jeśli masz długi, możesz stawać się coraz zamożniejszy!

PRAKTYCZNE KROKI DO ZAMOŻNOŚCI
Bogatszy stajesz się nie dzięki pieniądzom, które zarobisz, ale tym, które odłożysz. Możesz jednak być jeszcze zamożniejszy dzięki temu, że odłożone oszczędności pomnożysz. Jak wzrastać w zamożności? Jakie są podstawy inwestowania? Jak tworzyć aktywa?

Andrzej Burzyński – założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH (www.koah.pl), certyfikowany szkoleniowiec należący do grupy trenerskiej MSTEAM (www.msteam.pl), wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego (www.asbiro.pl), prowadzi cotygodniowe audycje w internetowym radiu Kontestacja (www.kontestacja.com). Autor książek: „Życie pełne pasji”, „Ludzie pełni pasji”, „O nieruchomościach ciekawiej”, „Przebacz i uwolnij siebie” oraz „Przemawiaj z pasją”. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.