Szkolenie: Zarządzanie finansami w niepewnych czasach

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z pastorem Andrzejem Burzyńskim, które będzie poświęcone zarządzaniu finansami w niepewnych czasach. Podczas niedzielnego nabożeństwa pastor Andrzej będzie z kolei mówił o finansowym planie Boga dla twojego życia.

Program:

16 marca 2013, sobota
Zarządzanie finansami w niepewnych czasach

16:00-17:30 Sesja I ODKRYJ SWÓJ SCHEMAT FINANSOWY
Wydajemy nasze pieniądze według pewnego wzorca. Jedni mają schemat, który sprawia, że mają coraz więcej, a inni mają coraz mniej. Warto odkryć ten wzorzec. Co najciekawsze, nie jest to kwestia tego, ile masz, ale jak dysponujesz tym, co masz. Nawet jeśli masz długi, możesz stawać się coraz zamożniejszy!

Przerwa na kawę i rozmowy

18:00-19:30 Sesja II PRAKTYCZNE KROKI DO ZAMOŻNOŚCI
Bogatszy stajesz się nie dzięki pieniądzom, które zarobisz, ale tym, które odłożysz. Możesz jednak być jeszcze zamożniejszy dzięki temu, że odłożone oszczędności pomnożysz. Jak wzrastać w zamożności? Jakie są podstawy inwestowania? Jak tworzyć aktywa?

17 marca 2013, niedziela
Finansowy plan Boga dla twojego życia

10:30-13:00 Nabożeństwo

Koszt:

Udział w sobotnim szkoleniu jest płatny na miejscu i wynosi 10 zł od osoby.

Miejsce:

Sala Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Armia Dawida”, ul. Podwale Grodzkie 2G, Gdańsk (obok Dworca Głównego PKP i przychodni „Invicta”)

Prowadzący:

Andrzej Burzyński – założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH (www.koah.pl), certyfikowany szkoleniowiec należący do grupy trenerskiej MSTEAM (www.msteam.pl), wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego (www.asbiro.pl), prowadzi cotygodniowe audycje w internetowym radiu Kontestacja (www.kontestacja.com). Autor książek: „Życie pełne pasji”, „Ludzie pełni pasji”, „O nieruchomościach ciekawiej”, „Przebacz i uwolnij siebie” oraz „Przemawiaj z pasją”. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

Plakat seminarium