Ogólnopolski post i modlitwa

Jako kościół włączamy się w drugi i trzeci tydzień Ogólnopolskiego postu i modlitwy organizowanego przez Polska 24. Rozpoczniemy go wspólną piątkową modlitwą 11 stycznia 2013 o godz. 21.30 w sali kościoła AD.

II tydzień (12-18 stycznia 2013)
O Kościół – Ciało Jezusa Chrystusa w Polsce
Pobierz wskazówki do modlitwy na II tydzień

III tydzień (19-25 stycznia 2013)
O kraj i naród
Pobierz wskazówki do modlitwy na III tydzień

Każdy członek kościoła AD może wpisać się na listę na jeden lub więcej dni w tygodniu na post ścisły i modlitwę tak, aby każdy dzień od 12 do 25 stycznia był zajęty. W tym celu prosimy o kontakt z pastor Anią (pastoranna.armiadawida@gmail.com lub na Facebooku). Dodatkowo każda z osób, która chce przyłączyć się do postu może to zrobić rezygnując z czegoś, np. z kawy, słodyczy czy oglądania telewizji.
Przeczytaj wskazówki jak pościć

Wszakże jeszcze teraz mówi Pan: Nawróćcie się do mnie całym swym sercem, w poście, płaczu i narzekaniu!. Rozdzierajcie swoje serca, a nie swoje szaty, i nawróćcie się do Pana, swojego Boga, gdyż On jest łaskawy i miłosierny, nierychły do gniewu i pełen litości, i żal mu karania! Kto wie, może pożałuje i zlituje się, i pozostawi błogosławieństwo, abyście mogli składać ofiarę z pokarmów i płynów Panu, waszemu Bogu. Zatrąbcie na rogu na Syjonie, ogłoście święty post, zwołajcie zgromadzenie! Zgromadźcie lud, poświęćcie zebranie, zbierzcie starszych, zgromadźcie dzieci i niemowlęta! Niech oblubieniec wyjdzie ze swej komory, a oblubienica ze swej komnaty!. Niech kapłani, słudzy Pana, zapłaczą miedzy przedsionkiem a ołtarzem i mówią: Zmiłuj się nad swoim ludem, Panie, i nie wystawiaj na hańbę swojego dziedzictwa, aby poganie szydzili z niego! Dlaczego maja mówić wśród pogańskich ludów: Gdzie jest ich Bóg? (Joel 2:12-17)

Bóg szuka ludzi, którzy staną w wyłomie w poście i modlitwie, którzy gotowi są zapłacić cenę za odnowę życia swojego, całego Kościoła – Ciała Jezusa Chrystusa oraz przemianę duchową, transformację naszego polskiego narodu. Stań razem w szeregu armii Pana w poście i modlitwie i łącz się z innymi w tym wydarzeniu.

Niech to będzie czas uwielbienia Pana za Jego dobroć, dziękczynienia za Jego dzieła, pokuty za grzechy, gorliwej modlitwy o odnowę, naprawę osobistego życia, o podniesienie Kościoła – Ciała Pana Jezusa Chrystusa do miejsca przeznaczenia, do bycia reprezentacją Jego miłości, mocy i wpływu.

Zakończenie postu nastąpi na regionalnych zgromadzeniach z piątku na sobotę z 25 na 26 stycznia w godzinach od 19:00 do 1:00.

Przeczytaj list od inicjatorów postu

Wszystkie informacje o poście pochodzą z oficjalnej strony Ogólnopolskiego postu i modlitwy.