Konferencja: Życie pełne pasji. 5-6 stycznia

Zapraszamy na konferencję „Życie pełne pasji”, która odbędzie się w Gdańsku 5 i 6 stycznia 2013 roku. Wykłady i ćwiczenia warsztatowe poprowadzi Andrzej Burzyński, założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH, certyfikowany szkoleniowiec należący do grupy trenerskiej MSTEAM oraz wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego.

Szkolenie ma pomóc w odnalezieniu odpowiedzi na pytania, które często nurtują człowieka: Czym jest życiowa pasja? Dlaczego warto ją odkryć? Jak ją odkryć? Jak rozwinąć swoje życie ponad przeciętność? Jak żyć, godząc pasję z innymi dziedzinami życia? Jak żyć pełnią życia?

Wiemy zbyt wiele a odczuwamy zbyt mało. A przynajmniej odczuwamy zbyt mało tych twórczych emocji, z których wyrasta dobre życie. (Benjamin Disraeli)

Plan konferencji

Sobota | 5 stycznia 2013

15:30 Rejestracja uczestników
16:00 I sesja – Jak odkryć życiową pasję? (wykład, warsztaty, pytania i odpowiedzi)
17:30 Przerwa na kawę
17:45 II Sesja – Jak rozwijać życiową pasję? (wykład, warsztaty, pytania i odpowiedzi)
19:15 Zakończenie, podsumowanie warsztatów
19:20 Rozmowy przy kawie

Niedziela | 6 stycznia 2013

10:30 Nabożeństwo w kościele Armia Dawida (kazanie pastora Andrzeja Burzyńskiego)

Miejsce konferencji

Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Armia Dawida”, ul. Podwale Grodzkie 2G, Gdańsk (obok Dworca Głównego PKP)

Koszt

Szkolenie jest odpłatne. Rezerwacja do 2 stycznia: 15 zł, rejestracja w dniu konferencji: 20 zł. Wpłaty należy dokonać na konto: 59 1050 1764 1000 0022 6701 1019 z dopiskiem: „Konferencja Życie pełne pasji”.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 790-018-081 oraz adresem mailowym: szymon.chaciak@gmail.com.

_____________________________________________________________

Andrzej Burzyński

Założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH (www.koah.pl), certyfikowany szkoleniowiec należący do grupy trenerskiej MSTEAM (www.msteam.pl), wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego (ww.asbiro.pl), prowadzi cotygodniowe audycje w internetowym radiu Kontestacja (www.kontestacja.com). Autor książek: „Życie pełne pasji”, „Ludzie pełni pasji”, „O nieruchomościach ciekawiej” oraz „Przebacz i uwolnij siebie”. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

_____________________________________________________________

O szkoleniu „Życie pełne pasji”

Był taki okres w moim życiu, kiedy zajmowałem się wieloma pożytecznymi zajęciami, np. prowadziłem Bank Żywności, który co miesiąc przekazywał jedzenie dla 300 najuboższych mieszkańców miasta. Działania te przynosiły wiele pożytku ludziom, natomiast ja czułem się coraz bardziej wypalony i nieusatysfakcjonowany. Stosowałem różne strategie, np. więcej odpoczywałem, ale nie przynosiło to efektu. Efektem, którego oczekiwałem było poczucie życia pełnią życia :). Nie chodzi o to, że cały czas powinienem się tak czuć, ale o pewien „wiatr w żaglach”, który złapany przez człowieka niesie go i nadaje wspaniałych barw życiu.

Postanowiłem więc, że spotkam się z kimś, kogo osobiście podziwiam za jego życiowe osiągnięcia, a jeszcze bardziej za to, jakim jest człowiekiem. Słyszałem wiele jego nauczań, czytałem jego książki i po wielu wewnętrznych zmaganiach zdecydowałem się spotkać z nim osobiście. Okazał się takim samym człowiekiem prywatnie, jak w czasie publicznych wystąpień. Rozmawialiśmy i opowiadałem mu o moich obecnych zmaganiach. Powiedział mi wiele inspirujących słów, ale spośród nich jedno zdanie eksplodowało wręcz w moim wnętrzu, przynosząc całkowite rozwiązanie dylematów, z którymi borykałem się już tak długo… Dzięki temu zdaniu zupełnie inaczej spojrzałem na swoje życie. Dziś z wdzięcznością myślę o przełomie, który spowodowało w moim życiu. Wszedłem na zupełnie inny poziom funkcjonowania, poznałem wielu wspaniałych ludzi. To jedno zdanie, które wprowadziło tak radykalne zmiany, brzmiało:

Zbyt często robimy rzeczy, które są pożyteczne dla innych, a nie są życiodajne dla nas.

Szukanie rzeczy życiodajnych dla nas sprawia, że wykonując je czujemy ogromną satysfakcję. Rozwija to nasz potencjał i skutecznie służy innym. Wystarczy przyjrzeć się, jakie działania wzbudzają w nas wewnętrzną siłę, entuzjazm, chęć życia. Szkolenie „Życie pełne pasji” ma na celu odkryć i rozwinąć to, co jest życiodajne dla Ciebie.

Andrzej Burzyński